Чи можна пити терафлю з антибіотиками

Чи можуть кошти на основі парацетамолу позбавити від ГРВІ

Читайте також
  • Новий стандарт спілкування з клініками та лікарями: перший мобільний медичний чат

Тим, у кого немає часу хворіти, фармринок пропонує безліч засобів сильніше вашої застуди. І багато свято вірять, що Колдрекс, Терафлю, Фервекс, Антигриппин і іже з ними здатні позбавити від ГРВІ. Так вони хороші і чи є в них необхідність, Доктор Пітер дізнавався у терапевта Анни Букоцель і фармакологи Олександра Слобожанин.

Чи можна пити терафлю з антибіотиками

Фото: фото з clip. dn. ua

Колдрекс, Терафлю. Фервекс, Антигриппин, Еффералган — всього-на-всього розкручений бренд, впевнені фахівці. Всі ці ліки лише називаються по-різному. Основні діючі речовини у них одні й ті ж — парацетамол і вітамін С. Парацетамол знімає температуру і біль, тому якийсь час після його прийому здається, що нездужання йде. А вітамін С теоретично активізує захисні сили організму, але кількість його в брендових жарознижуючих сміховинно. У Колдрексі, наприклад, аскорбінової кислоти всього 30 мг, а в Фервекс — 25. У 100 грамах цитрусових вітаміну С удвічі більше — 60 мг, а в яблуках — майже в п’ять з половиною разів — 169 мг.

Крім парацетамолу і аскорбінки, в деякі ліки від застуди входять тонізуючі речовини і препарати, на деякий час ослабляють нежить і сльозотеча. Але міститься їх теж небагато, а діють вони недовго. Тобто жодне з цих коштів не здатне позбавити від ГРВІ. вони лише знімають симптоми, але ніяк не діють на причини хвороби.

— Кошти на основі парацетамолу здатні тільки знизити температуру. Вилікувати інфекцію вони точно не зможуть, — пояснює Олександр Слобожанин. — Щоб впоратися з причиною хвороби, потрібні антибіотики. якщо захворювання має бактеріальну природу, або противірусні засоби.

А якщо згадати, що медики взагалі не рекомендують знижувати температуру. коли стовпчик термометра не піднявся вище 38 градусів, то сенс в Колдрекс-еффералган-антігріппінових засобах взагалі відпадає.

— В принципі, дорогі жарознижуючі працюють. І якщо людину все влаштовує, чому б і не користуватися ними, коли треба полегшити стан, знизити температуру, якщо вона дійсно висока? — Міркує Ганна Букоцель. — Але, по-моєму, набагато дешевше і ефективніше купити окремо парацетамол і вітамін С. До речі, доза однієї таблетки парацетамолу і його зміст в розкручених жарознижуючих приблизно однаково — 500 мг. А можна і просто чаю з медом і лимоном випити.

До слова, про ціни. Звичайний Парацетамол в таблетках в середньому в Петербурзі коштує 12 рублів за блістер. А ціна ліків від застуди коливається від 75 рублів за упаковку Колдрекса в аптеці Фіалка до 255 рублів — за Фервекс в Здорових людей і 250 рублів — за упаковку ТераФлю в Першій допомоги.

Що ж стосується доз, Анна Букоцель не радить приймати більше 2 грамів парацетамолу на добу — це 4 таблетки по 500 мг. А вітаміну С краще пити не менш 1-2 грамів в день.

Але все ж, не проконсультувавшись з лікарем, медики приймати ці ліки не радять. Парацетамол — токсична речовина, яка погано впливає на печінку і нирки. Лікарі всього світу вже давно вимагають заборонити його безконтрольний продаж.

Тому його не варто використовувати людям з вираженими порушеннями функції печінки або нирок, анемією і алкоголізмом. Вагітним і дітям до 6 років його вживати теж не можна, а старше 6 — дозування повинна бути невеликою. У деяких дорогих жарознижуючих вона розрахована, і на упаковці є позначка — для дітей.

У розкручених жарознижуючих протипоказання приблизно ті ж. але у кожного з них є свої нюанси, тому перед застосуванням потрібно уважно прочитати інструкцію.

Проте, не дивлячись на токсичність, Парацетамол залишається найпопулярнішим жарознижуючим. Аспірин і Анальгін лікарі для зниження температури взагалі використовувати не радять. Аспірин (ацетилсаліцилова кислота) погано діє на шлунок і здатний викликати виразку. Зараз він застосовується, головним чином, для профілактики утворення тромбів. А Анальгін (метамізол натрію) і зовсім заборонений в більшості країн. оскільки часто дає важкі побічні ефекти з боку кровотворної системи.

доктор Пітер

Головна Алкоголь і ліки Терафлю і алкоголь: взаємодія і наслідки

Терафлю і алкоголь: взаємодія і наслідки

Чи можна пити терафлю з антибіотиками

До допомоги терафлю ми вдаємося в тому випадку, якщо в наявності перші ознаки застуди. Дане ліки надає комплексну дію в боротьбі з грипом і ГРВІ, має жарознижувальну, знеболювальну, протизапальну та протівоалергенним дією.

Максимальний ефект проявляється через півгодини, а після 4-х годин ліки повністю виводиться з організму. Основний компонент терафлю — парацетамол, тому останній можна застосовувати в якості безпечного замінника при лікуванні тих же симптомів.

Фенілефрин, який є другим активним компонентом ліки, знижує набряклість, зокрема слизової носа і носових пазух. Решта складових борються з наслідками алергічної реакції: сльозотечею, сверблячкою, ринореей. Крім усього перерахованого вище, терафлю справляється з лихоманкою, ознобом, головним болем, закладеним носом, болем у м’язах. Застосовуватися може тільки після 12 років, по одному пакетику всередину, не більше трьох упаковок за добу. Якщо протягом 5 діб симптоми хвороби не йдуть, слід припинити приймати препарат і в обов’язковому порядку звернутися до лікаря. Взаємодія терафлю з алкоголем буде докладно описано нижче.

Серед побічних явищ можуть відзначатися сонливість, підвищена стомлюваність і дратівливість, сухість слизових оболонок порожнини рота і горла, тахікардія, нудота або діарея, шкірні висипання, підвищений тиск, затримка сечовипускання. Однак подібні прояви вказують на індивідуальну непереносимість ліків і часто не спостерігаються у переважної більшості. Сумісність терафлю з алкоголем дуже низька, особливо якщо приймати алкоголь часто і у великих дозах (більше 50 мл).

Препарат протипоказаний діабетикам, людям з підвищеним тиском або проблемами сечостатевої системи, виразкою шлунка або дванадцятипалої кишки, глаукомою, легеневою патологією, в період вагітності та годування груддю. А чи можна пити терафлю з алкоголем?

Відповідь однозначна — ні. Терафлю після алкоголю може викликати небезпечні ушкодження печінки. Щоб уникнути цього, приймати спиртне можна лише через 5 годин, не раніше. Інакше терафлю + алкоголь = наслідки, здатні довести до токсичного гепатиту та інших неприємних результатів. У крайніх випадках слід вживати не більше 500 мг препарату, через 2 години після або до прийому спиртного.

Дівчата чи можна пити терафлю, колдрекс Житков який разбовляют при вагітності

Дівчата чи можна пити терафлю, колдрекс Житков який разбовляют при вагітності
Я не можу терпіти коли температура, та й ще що допоможе від нудоти.

Ну а якщо вип’ю що буде?

  • Я знаю, що колдрекс Житков шкідливий, але я його в період вагітності пила, т. До жахливим сильно боліла.
    У підсумку: народила дитину нормально. Правда з вродженої пневмонії-це через те, що хворіла сильно. А так щас бігає, стрибає. здорове дитя)))
    Думаю, від двох пачок шкоди не будить
  • Не треба експериментів! на анотації же все написано! дитячий парацетамол!
  • Його і не вагітним-то не бажано. Оцілококцінум непогано допомагає, але краще до лікаря, я не лікар, можу не той діагноз поставити і не те Лєчна призначити :))
  • Ні, не можна
  • Ні, не можна ні в якому разі. при високій температурі можна тільки полтаблетки парацетамолу. і то не більше 2 разів на добу. можна натерти горілкою і не ховатися. так температура знизиться
  • Ні. температура тожеплохо, але можна гомеопатію.
  • Якщо в анотації написано НЕ МОЖНА — значить не можна! у мене коли температу ра була сказали більше пити (я пила брусничний морс) і можливий дитячий парацетомол.
  • НІ, читайте інструкції. Від теператури дет. парацетамол і то дивлячись який термін. А таксікоз, є не гарячу, а ледве теплу їжу часто, але по чуть-чуть і вона через час пройде.
  • Не можна пити, там є антибіотик, а від температури допомагають свічки для новонароджених, а від нудоти пити лимонний сік розбавлений, я пила аквамінераль з лимоном
  • Не можна, там по-моєму, написано в анотації.
  • Ні в якому разі. Я коли була застуджена, мені терапевт відразу сказав: Ніякого аспірину і парацетамолу! Якщо підніметься температура — біжіть відразу до мене!
  • Ні нельзяяяяяяяяяяяяяя
  • Звичайно, ні. там же антибіотики. ви дитю нашкодите.
    Від температури спробуйте: натертися холодним оцтом і під ковдру, через півгодини про температуру забудете!
    А від нудоти я їла лимон (чуть-чуть, маленьку часточку). можна пити кислувату водичку, не їсти жирної і важкої їжі.
Головна Вагітність, Пологи Дівчата чи можна пити терафлю, колдрекс Житков який разбовляют при вагітності
Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты